تبلیغات
بیداری فطرت !!؟

بیداری فطرت !!؟
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
نظر سنجی
* نگی جون مادرت وبم رو ندیدی . حالا كه دیدی بگو ببینم نظرت درباره وبم چیه ؟ *

صفحات جانبی

آیا جورج بوش همان دجال است ؟

در پنج سال اخیر وی كلیدهای رهایی مردم تگزاس از فقر و تنگدستی را در دست داشت اما با غروری كاذب سهم طبقات ثروتمند تگزاس در پرداخت مالیات را كاهش داد و از این راه آنها را مبلغان انتخاباتی خود كرد .

اشاره : موجی كه در آستانه سال 2000میلادی در زمینه آخرالزمان شناسی و گرایش به طرح موضوعات مرتبط با آخرالزمان در غرب برخاست ، نه تنها فروكش نكرده بلكه روز به روز بر دامنه آن افزوده می شود . امروزه پایگاهها ی متعددی در اینترنت ، به موضوع آخرالزمان، نشانه های آن و تطبیق آنها با رویدادهای اجتماعی ، سیاسی ، نظامی و زیست محیطی جهان پرداخته اند و تلاش می كنند به صورت روز آمد آخرین تحولات مرتبط با این موضوع را منعكس كنند .

به منظور آشنائی خوانندگاه عزیز موعود با فضای حاكم بر مقالات و مطالبی كه با موضوع آخرالزمان در اینترنت منتشر می شود ، از این شماره برخی از این مقالات را ترجمه و در مجله عرضه می كنیم .

گفتنی است كه نقل این مقالات به معنای تأیید محتوا و مستندات آنها نیست .

آیا جورج بوش همان دجال است ؟

در پنج سال اخیر وی كلیدهای رهایی مردم تگزاس از فقر و تنگدستی را در دست داشت اما با غروری كاذب سهم طبقات ثروتمند تگزاس در پرداخت مالیات را كاهش داد و از این راه آنها را مبلغان انتخاباتی خود كرد .

اشاره : موجی كه در آستانه سال 2000میلادی در زمینه آخرالزمان شناسی و گرایش به طرح موضوعات مرتبط با آخرالزمان در غرب برخاست ، نه تنها فروكش نكرده بلكه روز به روز بر دامنه آن افزوده می شود . امروزه پایگاهها ی متعددی در اینترنت ، به موضوع آخرالزمان، نشانه های آن و تطبیق آنها با رویدادهای اجتماعی ، سیاسی ، نظامی و زیست محیطی جهان پرداخته اند و تلاش می كنند به صورت روز آمد آخرین تحولات مرتبط با این موضوع را منعكس كنند .

به منظور آشنائی خوانندگاه عزیز موعود با فضای حاكم بر مقالات و مطالبی كه با موضوع آخرالزمان در اینترنت منتشر می شود ، از این شماره برخی از این مقالات را ترجمه و در مجله عرضه می كنیم .

گفتنی است كه نقل این مقالات به معنای تأیید محتوا و مستندات آنها نیست .

مقدمه مترجم :

اخیرا در یكی از سایت های اینترنتی خبری با این مضمون به چاپ رسیده است كه:( جورج بوش دجال است!) .

در این مقاله اینترنتی تلاش شده كه با استناد به علم اعداد (
Numberollgy) ، پیشگوئی های (نوستر اداموس ) طرفداری فرقه شیطان پرستان و ساحران از بوش ( در جریان انتخابات ) و پیشگوئی های كتاب مقدس به نوعی این نكته القا شود كه ( جورج بوش ) همان دجال و یا ( آنتی كریست ) ذكر شده در كتاب مقدس است . در این مقاله در حد حوصله خوانندگان محترم نكات مهم و حائز اهمیت و جالب توجه این مقاله و اسناد آن را یك به یك عنوان می كنیم . اما قبل از پرداختن به اسناد ، بیوگرافی خاصی را كه از (George Bush
)در ابتدای این مقاله ارایه شده ذكر می كنیم ، سپس به مستندات می پردازیم .

(او كسی است كه كوكائین مصرف می كرده و دوستانش او را به عنوان یك الكلی عیاش بدخلق می شناسند. او شكست های تجاری متعددی داشته كه به كمك دوستان ثروتمندش از آنها خلاصی یافته است . وی فرماندار ایالت تگزاس بوده و در طول فرمانداری او در تگزاس بدترین اخبار از این ایالت گزارش شده است كه به چند مورد آن اشاره می كنیم كه ( تگزاس دارای باالترین آمار كودكان فقیر (2/26 درصد) در بین ایالات متحده است و( 5/24 درصد) مردم این ایالت از بیمه درمانی برخوردار نیستند . مطالعات اخیر وزارت كشاورزی در مورد ایالت تگزاس نشان می دهد كه 5 درصد از خانواده های تگزاس اكثر اوقات چیزی برای خوردن پیدا نمی كنند.

این ایالت كمترین هزینه سرانه خدمات اجتماعی را نسبت به دیگر ایالت ها داراست. در پنج سال اخیر وی كلیدهای رهایی مردم تگزاس از فقر و تنگدستی را در دست داشت اما با غروری كاذب سهم طبقات ثروتمند تگزاس در پرداخت مالیات را كاهش داد و از این راه آنها را مبلغان انتخاباتی خود كرد. تگزاس بیشترین درصد بازداشت ها و زندانی ها را داراست. در تگزاس برای یك سیاه آمریكائی 6 برابر یك سفید پوست احتمال دریافت حكم اعدام وجود دارد، تا یك سفید پوست برای كشتن یك سیاه پوست.

در تگزاس برای اولین بار پس از جنگ های داخلی یك خانم (
Karla faye Tucher) به مجازات اعدام محكوم شد. و اما اسناد مورد بحث :

سند اول :

تشخیص دجال از طریق علم اعداد

در انجیل برای اینكه آیا شخصی دجال است و یا خیر ، راهی از طریق علم اعداد داده شده است.

1
انجیل می گوید این عدد 666 و مربوط به یك مرد است. روش كار به این شكل است كه به هر یك از حروف لاتین از A تا Z از 1 تا 26 را اختصاص می دهند كه اگر این اعداد را برای نام جورج دبلیو بوش محاسبه كنیم چنین می شود :

7 + 5+15+18+7+5 برای جورج ، 18+5+11+12+1+23برای دبلیو (
Walker) و 8+19+21+2 برای بوش كه جمع همه آنها می شود 177=7+7+1=15=5+1={6}كه این اولین شش ماست .

دومین شش را می توان از روی تاریخ تولد وی یعنی 6 جولای 1946 به دست آورد. به این ترتیب كه اگر ارقام جولای را كه هفتمین ماه میلادی است به بقیه اعداد به این شكل جمع كنیم 7+6+1+9+4+6=33می شود 33=3+3={6} كه دومین شش را به دست می آوریم.

سومین شش را می توان با توجه به این مطلب كه هدف ابتدایی دجال غلبه بر كل جهان و تقدیم آن به شیطان است و اولین قدم در این را فرمانداری تگزاس بوده است پیدا كرد. بوش برای اولین بار در هشتم نوامبر 1994 به فرمانداری تگزاس انتخاب شد كه باز هم اگر ارقام این تاریخ را با هم جمع كنیم خواهیم داشت :

1+1+8+1+9+9+4=33

33=3+3={6} كه مجددا سومین 6 را با ما می دهد.

حال اگر تاریخ ریاست جمهوری رسیدن وی را نیز در نظر بگیریم كه 20 ژانویه 2001 بوده است مجددا به عدد 6 می رسیم كه می توانیم آن را جایگزین سومین عدد شش مربوط به دوران فرمانداری او كنیم .

1+1+0+2+0+0+1={6}

شاید برایتان حیرت انگیز باشد كه چرا پدر وی به هنگام نامگذاری او نام هربوت را قبل از كلمه (
Walke) از نام وی حذف كرد؟ آیا آن راهی برای پیشكش پسرش به شیطان نبوده است؟

George= 6 حرف ، WALKER= 6 حرف ، BUSHJR ریشه آلمانی آن Busche نیز دارای شش حرف است كه دوباره سه شش را تشكیل می دهد.

اگر هنوز متقاعد نشده اید باید بدانید كه شانس رخداد چیزی شبیه به حالت فوق به طور اتفاقی و تصادفی 1 در 000/000/000/100 است كه بیش از 16 برابر كل جمعیت بشر است. حال اگر باز هم تصور می كنید كه این یك تصادف است بد نیست به این ضرب المثل و به تبع آن دومین سند دقت كنید كه می گوید: ( شخصی را از طرفدارانش بشناس ) .

سند دوم :

حمایت گروه های شیطان پرست

وی در طول دوران مبارزان اولیه اش در گروههای شیطان پرست نیوهامپشایر حضور یافت و این واقعه ای بود كه به طور گسترده در رسانه های خبری پوشش داده شد و این در حالی بود كه یك تجمع نفرت آور از ساحره ها و جادوگران از سراسر نیواینگلند گردهم آمدند تا صعود وی به مقام ریاست جمهوری را پیش بینی كرده و جشن بگیرند.

سند سوم :

پیشگویی های نوسترآداموس

میشل نوستر اداموس (1566
1503 م ) یك پزشك و منجم فرانسوی بود كه كتابی با بیش از 900 پیشگوئی درباره حوادث فرانسه و كل جهان نگاشته است. وی پیشگوئی های خود را به صورت مصراع های آهنگین نگاشته كه هب دلیل برخورداری از دقت زیاد بسیار مورد توجه بوده اند. یكی از پیشگوئی ها كه اخیرا در اینترنت نیز وارد شده این است كه :

هزاره می آید، ماه دوزادهم، در خانه نیرومندترین قدرت و آدم سبك مغز روستایی می آید تا ادعای رهبری كند. وی سپس ادامه می دهد :

یك فرد مشكوك از سلطنت دور می شود با اینكه عده زیادی از آن حمایت می كنند و او رای عمومی را به دست می آورد اما گروهی اجازه نمی دهند كه او حكمفرما شود.

این مطلب به نظر می رسد كه تماما در مورد (آل گور) رقیب بوش باشد وی اضافه می كند به حكومت رسیدن بوش مصادف با آمدن ستاره دنباله داری است به نام
Hale Bop
. سال های 95 تا 97 : یعنی زمان شروع و آغاز مقدمات مبارزات انتخاباتی بوش و سال 97 : یعنی زمانی كه از وی به عنوان نامزد ریاست جمهوری سخن به میان آمد آخرین حد روشنائی این ستاره دنباله دار بود. او در ادامه می گوید:

پس از روی كار آمدن وی قتل عام شدیدی صورت می گیرد و صدها تن به انتقام بر می خیزند و سپس كسی می اید {از طرفداران بوش } كه مانند (هانی بال ) است .

هانی بال ژنرال سیاهی بود كه با فیل هایش برای تسخیر روم حركت كرد اما در نهایت شكست خورد ، در اینجا (كولین پاول ) سیاه پوست كه هب طرف عراق (بابل ) حركت می كند مورد نیاز است. قابل ذكراست كه این پیش گویی ها با تفصیلات بسیاری ادامه می یابد كه مجال پرداختن به همه آنها و توضیح دقیق و با جزئیات انها نیست و در صورت علاقه خوانندگان متن اصلی آن قابل ارایه است .

سند چهارم :

پیشگوئی های انجیل

این پیش گویی ها بر اساس مكاشفه عجیب دانیال نبی است كه تعبیر آن این چنین است:

وی ( دانیال نبی ) می گوید: در ایلام {
susa سمت مشرق بابل در عراق } در پیش روی خود قوچی دو شاخ را دیدم { اشاره به صدام حسین } و شاخ های وی بلند بودند { اشاره به اینكه او چهارمین ارتش ثدرتمند جهان را داشت }. یكی از شاخ های بلندتر از دیگری بود و بعدا بلندتر شد { اشاره به نیروه های نظامی عادی و گارد جمهوری عراق دارد كه بعدا شكل گرفت و به هفت لشكر تقسیم شد } این قوچ را می دیدم كه به سمت شمال {كردها و ایران } و جنوب {كویت } حمله می كند. و هیچ نیروئی نمی توانست او را از این اعمالش باز دارد. او به بزرگترین قدرت در منطقه تبدیل شد. در حالی كه به این قوچ می اندیشیدم. ناگهان بزی با یك شاخ از غرب آمد در حالی كه تمام كره را می پیمود بدون اینكه زمین را لمس كند {اشاره به جورج دبلیو بوش و نیروی هوایی وی دارد } او به طرف قوچ دو شاخ آمد و به او با خشم زیاد حمله كرد و قوچ توانایی ایستادگی در برابر آن را نداشت. و بز پشت او را به زمین زد. بز خیلی بزرگ و برتر شد اما با وجود قدرتش شاخش شكسته بود {جورج بوش پدر به خاطر تصویب حمله هوایی آمریكا به عراق یكسال بعد ریاست جمهوری را از دست داد}. به جای شاخ قبلی وی چهار شاخ رشد كرد{ وی سه پسر و یك دختر داشت كه به دلیل(لوسمی 2 ) فوت } و به جای آنها شاخ دیگری رشد كرد { اشاره به جورج دبلیو بوش } كه ثروتمند بود و به طرف غرب و جنوب رفت { وی بیشتر دوران جوانی خود را در قماربازی و شراب خواری گذراند و بعدها به فرمانداری تگزاس رضایت داد و سپس به رئیس جمهوری رسید} و به طرف سرزمین زیبا { یعنی خاورمیانه } لشگر كشی كرد. او خود را برتر از همه و به عنوان رهبر گروه خود معرفی كرد {رهبر ائتلاف عدالت بی پایان } و بعد من شنیدم كه فرد مقدسی به فرد مقدس دیگر می گفت: چقدر طول می كشد تا رویایی دانیال تحقق یابد. او جواب داد 2300 روز و شب و این جنگ {جنگ خاورمیانه } شش و نیم سال به طول خواهد انجامید كه باعث مرگ و میر و خرابی های ناباورانه می گردد. زمانی كه من در حال دیدن این رؤیا بودم و می كوشیدم آن را بفهمم پشت من كسی ایستاد كه مردی بود {در انجیل پسر خدا } عیسی (ع) و به جبرئیل گفت كه جبرئیل به او بگو كه ای پسر ! بدان كه این رویا به اخرالزمان مربوط می شود و این در حالی بود كه او در نزدیكی جایی كه بودم آمد و من هم از ترس به سجده افتادم .

 

 
طبقه بندی: نشانه های ظهور،
[ شنبه 5 فروردین 1391 ] [ 04:28 ب.ظ ] [ کتیبه معاصر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خدمات وبلاگ نویسان جوان

JavaScript Codes